Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Asamblor

Monter automotiv (K/M)

1600 EUR net/lună
Tipul angajării Agenție de ocuparea forței de muncă
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare contract de muncă
Tipuri de locuri de muncă full-time
Data publicării 03-04-2020
Data de încheiere 04-05-2020

Noi oferim

cazare gratis

Solicităm

document cv- necesar
Experiență - ani 2
permis de conducere B

Descrierea ofertei

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Bez znajomości języka niemieckiego

Opis stanowiska:
 Praca przy częściach samochodowych

Wymagamy:
 Prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 € netto miesięcznie
 Możliwe wyższe wynagrodzenie w zależności od umiejętności
 Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
 Darmowe mieszkanie.

Miejsce pracy:
 Monachium/ Bawaria.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Nr cert. 6760
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy.