Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Brutar

Piekarz-Majster

17 EUR brut/oră
Tipul angajării Angajator
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare contract de muncă
Tipuri de locuri de muncă full-time
Data publicării 26-02-2020
Data de încheiere 28-03-2020

Noi oferim

cazare plătit în plus

Solicităm

document cv- necesar
Experiență - ani 2
Limbă străină germană
permis de conducere B

Descrierea ofertei

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Piekarz- Majster

Miejsce pracy: okolice Geisingen / Niemcy

WYMAGANIA:

min. 2-letnie doświadczenie na tym stanowisku
min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
osoba zaangazowana, samodzielna, kreatywna
własne auto do dyspozycji
zwrot kosztów podróży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

przygotowanie bułek, chleba z użyciem orkiszu, wypieki metodą tradycyjną

OFERUJEMY:

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
praca od zaraz. na czas nieokreślony
stawka 17,- €/h brutto
dodatki za prace w nocy
praca na cały etat, 5 dni w tygodniu (nie ma pracy w niedziele i Świeta)
pracodawca oferuje zakwaterowanie
zakwaterowanie opłaca pracownik
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (QuickJobs.de) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Ottonenweg
6
Rohr
98530
Germania