Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Doctor

Stomatolog

10000 EUR brut/lună
Tipul angajării Angajator
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare contract de muncă
Tipuri de locuri de muncă full-time
Data publicării 17-03-2020
Data de încheiere 17-04-2020

Solicităm

Experiență - ani 1
Limbă străină germană

Descrierea ofertei

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stomatolog

Obowiązki:
- niezależna praca jako stomatolog rodzinny,
- opieka i doradztwo dla pacjentów we wszystkich kwestiach dentystycznych,
- dbałość oraz opieka nad pacjentem.

Wymagania:
- ukończone studia stomatologiczne,
- min. 1 rok doświadczenia zawodowego,
- niezawodność, lojalność i dokładność,
- zorientowanie na pacjenta,
- certyfikat dentysty wydany w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii będzie dodatkowym atutem,
- język niemiecki na poziomie minimum B1 (warunek konieczny).

Oferujemy:
- zróżnicowane, odpowiedzialne i ekscytujące wyzwanie,
- samodzielna działalność dentystyczna,
- wykwalifikowany i doświadczony zespół praktyków,
- sprawdzona koncepcja praktyki z atrakcyjnymi możliwościami finansowymi,
- praca jako stomatolog, w pobliżu gór i jezior,
- możliwość ciągłego rozwoju.
Zgoda na przetwarzanie danych przez administratora Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o. o., Trenkwalder Patron Sp. z o. o., Trenkwalder Benefit Sp. z o. o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.