Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Faianțar

GLAZURNIK

10.5 - 11 EUR net/oră
Tipul angajării Agenție de ocuparea forței de muncă
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare contract de muncă
Tipuri de locuri de muncă temporar
Data publicării 02-03-2020
Data de încheiere 02-04-2020

Noi oferim

transport În străinătate, local
cazare gratis

Solicităm

Experiență - ani 2

Descrierea ofertei

AP VECTOR (KRAZ 11459) – to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Naszym kandydatom pomagamy znaleźć oferty dopasowane do ich doświadczenia i oczekiwań.
Obecnie dla naszego Klienta – renomowanej Francuskiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GLAZURNIK

Obowiązki:
- układanie płytek na obiektach mieszkalnych: kuchnie, łazienki
- pomoc w pracach wykończeniowych

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
- gotowość do dłuższej współpracy
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego

Dla naszych pracowników oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca, płatny urlop)
- opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
- opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju (możliwość korzystania z floty samochodowej na miejscu)
- odzież roboczą (500PLN w ciągu roku) oraz narzędzia
- stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
- atrakcyjne wynagrodzenie