Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Infirmier/ă

Pielęgniarka 3300€ netto+kwatera opłacona NIEMCY

Tipul angajării Agenție de ocuparea forței de muncă
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare Contract muncă străin
Tipuri de locuri de muncă temporar
Data publicării 06-05-2020
Data de încheiere 06-06-2020

Noi oferim

cazare gratis

Solicităm

document cv- necesar
Experiență - ani 3
Limbă străină germană

Descrierea ofertei

PIELĘGNIARKI DYPLOMOWANE - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACE. Zatrudnienie w Niemieckich Domach Opieki, Szpitalach, Klinikach.

PRACODAWCA: NIEMIECKA AGENCJA PRACY. Umowa o Prace na Niemieckich Warunkach.
Praca od Maj, Czerwiec, Lipiec i w kolejnych miesiącach 2020.

Miejsce Pracy LANDY: Bawaria , Baden Wurttemberg , Hessen.

STAWKA: 27,00 EUR brutto/godz. Dieta od 10,00 EUR do 24,00 EUR netto za dzien Pracy.
Pracownicy dojezdzajacy wlasnym autem do Pracy otrzymuja tzw. Kilometrowke = 0,30 euro cent za kazdy Kilometr.

Dodatkowo wypłacana transza dla Pracownika w wys. 8.000 euro za przepracowane 3 lata.
Od pierwszego dnia pracy odprowadzane składki emerytalne dla Pracownika.

WYNAGRODZENIE za mieciac Pracy za wypracowanych 160 godzin godzin.
ok. 4320 euro brutto/m-c ( 2640 euro netto/m-c) + Dieta ok 630 euro netto / m-c
RAZEM ok 3300 euro netto/m-c

Zakwaterowanie organizuje i opłaca PRACODAWCA.
Koszty podrózy z Polski do Niemiec opłaca PRACODAWCA.

ZADANIA:Kompleksowa Opieka i wspieranie Pacjentów.
Opieka nad chorym ścisle w/g zalecen lekarza + wsparcie przy rehabilitacji.

WYMAGAMY:
Nostryfikacja Dyplomu .Ukończona szkoła na kierunku pielegniarstwo minimum 3 lata
lub Ukończona szkoła na kierunku opiekun środowiskowo/medyczny minimum 3 lata
Niemiecki komunikatywnie konieczność. Zatrudnianiamy do 55 roku Zycia.

Aplikacje CV w jez. polskim lub niemieckim.