Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Lucrător în producție

Zbieracz truskawek jk

10.15 EUR brut/oră
Tipul angajării Agenție de ocuparea forței de muncă
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare Contract muncă străin
Tipuri de locuri de muncă temporar
Data publicării 22-05-2020
Data de încheiere 22-06-2020

Noi oferim

transport În străinătate, local
cazare plătit în plus

Solicităm

Experiență - ani 1
permis de conducere B

Descrierea ofertei

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) poszukuje pracownika na stanowisko:PRACOWNIK ZBIORU OWOCÓW.

Miejsce pracy: Francja, okolice Lyonu

Zakres obowiązków:
- praca w firmie zajmującej się uprawą truskawek i malin,
- ręczny zbiór truskawek i malin,
- praca na polu,
- inne prace pomocnicze.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- mile widziane auto do wyjazdu/prawo jazdy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową),
- zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w polskim zespole,
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- wsparcie polskiego koordynatora,
- 100 € premii za polecenie pracownika.

Osoby zainteresowane proszone są do przesyłania swoich danych kontaktowych CV lub (Imię, Nazwisko, nr telefonu) poprzez portal!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.