Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană

Muncitor manual

Prefabrykacja Betonowa - 800€ brutto/tydzień

15.27 EUR brut/oră
Tipuri de angajare contract sezonier
Tipuri de locuri de muncă full-time
Data publicării 02-01-2020

Noi oferim

transport În străinătate
cazare gratis

Solicităm

Experiență - ani 2
permis de conducere B

Descrierea ofertei

Firma Everose s.r.o. na zlecenie polskiego Klienta, obecnie poszukuje osoby odpowiedzialnej za tworzenie betonowych elementów tj. schody, kolumny i inne

Praca w Belgii - Antwerpia i okolice

Zakres obowiązków:
-zalewanie, wibrowanie, zacieranie, szlifowanie.

Wymagania:
- co najmniej 3 lata doświadczenia przy prefabrykatach betonowych
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- auto będzie atutem
- prawo jazdy
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność oraz skrupulatność
- własne ubranie robocze, BUTY z noskiem metalowym (po okresie 3 miesięcy w odzież roboczą będzie zaopatrywał pracodawca)
- ok. 3300€ brutto na miesiąc
- po upływie okresu próbnego możliwość pracy również w Soboty
- wszelki sprzęt zapewniony,
- zakwaterowanie opłacone,
- mieszkanie blisko zakładu pracy,
- opieka polskiego Project Managera
- praca stała
- pierwszy przejazd z Polski do Belgii po naszej stronie (w wypadku wyjazdu własnym autem, wypłacamy ekwiwalent 330zł na paliwo)
- możliwość wykupienia DODATKOWEGO ubezpieczenia (koszt 17€ miesięcznie)
- urlop płatny po 6 miesiącach
Karpatské námestie
10A
Bratislava - mestská časť Rača
831 06
Slovacia