Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Muncitor manual

Proste prace dla kobiet, OD ZARAZ! (LP)

10 EUR brut/oră
Tipul angajării Agenție de ocuparea forței de muncă
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare contract de muncă
Tipuri de locuri de muncă temporar
Data publicării 30-03-2020
Data de încheiere 30-04-2020

Noi oferim

cazare plătit în plus

Solicităm

permis de conducere B

Descrierea ofertei

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Niemiec. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

pomocnik ogrodnika

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska (blisko do Polski 230 km od granicy)

Zakres obowiązków:
- praca w gospodarstwie rolnym
- prace polowe przy pieleniu
- praca przy uprawie cebuli, marchwi itp.
- inne prace na gospodarstwie

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- prawo jazdy i własne auto (warunek konieczny)

Oferujemy:
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu,
- polską umowa o pracę (ubezpieczenie społeczne w ZUS)
- zdalne załatwienie wszystkie formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
- pensja jest regularnie wypłacana do 11 dnia każdego miesiąca
- 100 EURO premii za polecenie pracownika
- możliwość pobrania zaliczki w trakcie pracy
- wsparcie polskiego koordynatora

Praca od poniedziałku do piątku (40-60h/tyg), sobota według zapotrzebowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.