Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Operator compactor

Operator giętarki

2500 - 3500 EUR brut/lună
Tipul angajării Agenție de ocuparea forței de muncă
Ore de lucru full time
Tipuri de angajare contract de muncă
Tipuri de locuri de muncă full-time
Data publicării 03-04-2020
Data de încheiere 04-05-2020

Noi oferim

cazare plătit în plus

Solicităm

Experiență - ani 1
Limbă străină germană
permis de conducere B

Descrierea ofertei

Obowiązki na stanowisku pracy:
- obsługa maszyny
- gięcie blachy z roznych materialow
- kontrola jakości wytworzonych elementów
- posługiwanie się narzędziami pomiarowymi oraz rysunkiem technicznym

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
- mozliwosc samodzielnego lub przez nasza firme oplacenia kwatery
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- możliwość pobierania zaliczek
- opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- premie świąteczne i urlopowe
- dodatki za przepracowane święta
- płatny urlop wypoczynkowy

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w pracy)
- doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy i samochód (mile widziany)