Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană
Ofertă de arhivă
Această ofertă nu mai este valabilă. Poate că în curând o ofertă similară va apărea pe portal. Între timp, vezi alte oferte.

Șofer

Kierowca C- śmieciarka - 2000 € - Włochy

2000 EUR brut/lună
Tipuri de angajare altele
Tipuri de locuri de muncă altele
Data publicării 15-11-2019
Data de încheiere 12-03-2020

Descrierea ofertei

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

region zatrudnienia: Trydent-Górna Adyga

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie śmieciarki
trasy krótkobieżne po Włoszech
zbieranie odpadów z domostw, firm i przewożenie do punktów utylizacyjnych

Wymagamy:
prawa jazdy C z kodem 95, karta kierowcy
mile widziane doświadczenie jako kierowca C
komunikatywnej znajomości języka włoskiego lub niemieckiego
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 14.00
pracę w dobrze prosperującej firmie, miłą atmosferę
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
2000 euro brutto na umowie przy pełnym wymiarze godzin + 10 euro netto diety/dzień
W firmie jest 14 pensji, w tym jeden miesiąc płatnego urlopu

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia