Oferte de muncă gratuite în străinătate în Uniunea Europeană

Șofer

Kierowca CE – Norymberga – 3000 €

3000 EUR net/lună
Tipuri de angajare contract de muncă
Tipuri de locuri de muncă full-time
Data publicării 17-01-2020

Descrierea ofertei

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:
region zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia

Opis stanowiska:
prowadzenie zestawu z przyczepą na obrotnicy z BDF
przewóz mebli, transport krzeseł obrotowych
do wyboru pojedyncza lub podwójna obsada
w podwójnej obsadzie wnoszenie mebli do klientów, w pojedynczej obsadzie brak udziału w załadunku, tylko przepinanie kontenerów

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia jako kierowca CE, jeśli kierowca nie posiada doświadczenia na BDF oferujemy przeszkolenie
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
pracę stałą na cały etat od poniedziałku do piątku lub w systemie 4/1
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
25 dni płatnego urlopu przy pracy stałej i 20 dni przy systemie
wynagrodzenie na umowie wynosi: 2500€ przy pojedynczej obsadzie, 2650€ przy podwójnej obsadzie, 3000€ dla kierowcy z doświadczeniem na BDF oraz ze znajomością języka + podwójne diety
zakwaterowanie: pokój jednoosobowy w mieszkaniu firmowym

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
Podwale 1, 83
1/83
Wrocław
50-043
Polonia